DZIEŃ MAMY I TATY

       23 maja 2019r w Bujakowie odbyła się niecodzienna uroczystość. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienia.

Dyrektor  szkoły pani Jolanta Bielecka – Szlagór powitała zebranych gości i złożyła serdeczne życzenia z okazji ich święta. Następnie wszystkie dzieci klas młodszych słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Uczniowie klasy I zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i swobodę poruszania się po scenie w przedstawieniu „Jaś i Małgosia” na podstawie baśni braci Grimm, a klasa II i III przedstawiła piękny program muzyczno – poetycki oraz scenkę „ O tatusiach” w wykonaniu uczniów klasy III. Na koniec wszystkie dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę „Dziękuję Mamo, Dziękuję Tato”.

Po zakończonym programie artystycznym dzieci złożyły życzenia i wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane podczas warsztatów prezenty.

Wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długą w pamięci wszystkich uczestników. Na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Opracowała: Renata Matusik