DZIEŃ BABCI I DZIADKA

      Piątkowy dzień, a dokładnie 18 stycznia był bardzo mroźny i zimny, ale serca dzieci
z naszego oddziału przedszkolnego były bardzo gorące, a to za sprawą święta jakie było obchodzone przez najmłodszych, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. Dzięki uprzejmości strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujakowie, ten ważny dzień mogliśmy celebrować na sali znajdującej się w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujakowie. Dzieci zaprezentowały swój program artystyczny, pokazując własne umiejętności licznie przybyłym najukochańszym dziadkom. W trakcie występu goście kosztowali słodkości przygotowanych przez rodziców. Dumni dziadkowie podziwiali ze wzruszeniem występy przedszkolaków, którzy na zakończenie wręczyli przybyłym gościom upominki w postaci własnoręcznie zrobionych czekolad. Mimo niskiej temperatury na zewnątrz, był to zdecydowanie najcieplejszy dzień w naszym kalendarzu przedszkolnym, który wszystkim sprawił wiele radości i wywołał uśmiech na twarzy wszystkich zebranych.

W dniu Święta Dziadka i Babci
zamiast poczciwych kapci
od wnuków serdeczne życzenia –
niech się Wam spełnią Wasze marzenia.
Bo nie jest za późno na ten uśmiech na twarzy
płynący ze spełnienia marzeń.