Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

     22 czerwca spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, aby podsumować II półrocze roku szkolnego 2016/2017. Zostali nagrodzeni uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, aktywnie uczestniczyli w różnych konkursach, akcjach, projektach, zawodach sportowych.

     W ramach szkolnego projektu „Osiągnąć Sukces” uczniowie otrzymali Indeksy z kolejnymi pieczątkami, dodatkowa nagroda w postaci darmowego wyjazdu do kina miała miejsce w poniedziałek 19.06.2017r., uczniowie szkoły podstawowej obejrzeli film „Smerfy”, natomiast gimnazjaliści film „Ponad wszystko”.

W Szkole Podstawowej byli to następujący uczniowie:

Klasa IV

Zuzanna Babińska, Helena Haluch, Karolina Janosz, Emilia Mleczko, Wojciech Olearczyk, Piotr Kudłaciak, Laura Hankus – Nowakowska, Marlena Urbańczyk

Klasa V

Eliza Dorabiała, Klaudia Kućka, Oliwia Kuźma, Kamila Modrzejewska, Martyna Stwora, Nikola Janosz

Klasa VI

Wiktoria Handzlik, Filip Sternal, Zuzanna Kudłaciak, Damian Rusnaczyk

 

Indeksy SP

 

Gimnazjum:

Klasa I

Milena Wojtyłko, Natalia Paluch, Adam Babich, Klaudia Kaspera, Michał Nycz, Marzena Jędrusiak

Klasa II

Marta Szlagor, Eliza Urbańczyk, Krystian Biel, Dawid Zaganiaczy, Kinga Baścik

Klasa III

Alina Cudzich, Zofia Dudziak, Wojciech Jąkalski, Sebastian Matejko, Karolina Pilarz, Gabriela Śliwka, Adrianna Wolny, Daniel Marek, Julia Martyniak, Wojciech Kudłaciak

 

Indeksy PG

Wręczono nagrody za wzorową frekwencję w roku szkolnym 2016/2017 w klasach Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

 

Panie bibliotekarki podsumowały CZYTELNICTWO:

Najlepsi czytelnicy w II półroczu :

Wśród klas I- III SP                Magdalena Borowczyk z kl. 3 B

Wśród klas  IV-VI  SP            Wiktoria Handzlik z kl. VI

Wśród uczniów gimnazjum   Adam Babiuch z kl. I

 

         Wręczono również nagrody, wyróżnienia w konkursach: Gminny konkurs plastyczny „MAMO, TATO CO TY NA TO ?”, wewnątrzszkolny konkurs na plakat profilaktyczny, konkurs polonistyczny „CZY ZNASZ JĘZYK OJCZYSTY ?”, z języka angielskiego „POSTCROSSING”, całoroczny konkurs z języka niemieckiego, konkurs z biologii, konkurs fotograficzny „WIOSNA W OBIEKTYWIE”, „MY I NASZE ZWIERZĘTA”. Rozdano liczne podziękowania za zaangażowanie w tydzień profilaktyki. Podsumowano zbiórkę zużytych baterii.

       Wreszcie przyszedł czas na nagrody dla najlepszych sportowców. Rozdano nagrody w Szkolnym Turnieju RINGA O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY z okazji DNIA SPORTU, po raz trzeci zdobyli go uczniowie klasy III gimnazjum. Rozstrzygnięto zawody BIEG FARMERA wręczono medale. Uczniowie, którzy przez cały rok godnie reprezentowali szkołę w zawodach sportowych otrzymali dyplomy, dla wybitnych sportowców z klas IIIG, którzy reprezentowali szkołę na arenie sportowej, nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali pamiątkowe medale.

     Przedstawiciele Samorządu Szkolnego podsumowali pracę, przypominając akcje charytatywne, imprezy i konkursy, które zostały zorganizowane w minionym roku szkolnym. Opiekunowie samorządów podziękowali swoim podopiecznym za całoroczną pracę i mnóstwo ciekawych pomysłów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

 

 

Czas apelu umilił nam piękny taniec naszych koleżanek z grupy tanecznej PIORUN, BŁYSKAWICE, PROMENADA. Dziewczęta przez cały rok ćwiczą pod bacznym okiem pani Małgorzaty Borth – Mirocha.  Pani Dyrektor serdecznie podziękowała pani Małgosi za jej trud, ogromne zaangażowanie. Dziewczęta także przygotowały niespodzianki dla swojej pani.

 

GRATULUJEMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY SUKCESÓW W PRZYSZŁYM ROKU!!!