ŚWIĘTO RODZINY I POKAZ TALENTÓW

      Każda okazja jest dobra, aby spotkać się i wspólnie spędzić czas. 16 czerwca uczniowie klas młodszych i grupa przedszkolna wraz wychowawcami i rodzicami spotkała się ,już po raz drugi, na boisku  LKS w Bujakowie, aby wspólnie świętować i bawić się.  Dzień Rodziny otwarła p. wicedyrektor Alicja Guzik, która bacznie przyglądała się małym artystom.  Na początku, dzieci z poszczególnych klas i przedszkolaki pokazały swoje występy. Były to przedstawienia teatralne, tańce , piosenki, wiersze i życzenia. Dzieci w ten sposób chciały  wyrazić swoja miłość i wdzięczność rodzicom za dobroć, cierpliwość i opiekę. Dzieci wręczyły rodzicom przez siebie przygotowane upominki.

     W drugiej części odbył się Pokaz Talentów. Młodzi artyści zaprezentowali różne uzdolnienia. Były śpiewy, gry na instrumentach, tańce na rolkach, jazda na rolkach, pokazy akrobatyczne, recytacja wiersza i pokaz marżonetek.

   Wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały, otrzymały w nagrodę gromkie brawa , dyplomy i nagrody.

    W trzeciej części zaprosiliśmy dzieci i ich rodziców do aktywności sportowej. Podczas różnych konkurencji tj. skoki przez skakankę, obroty hula -hopem, biegi w workach, czy też wyścigi wszyscy dobrze się bawili.

    Na zakończenie p. Justyna ,w imieniu wszystkich dorosłych, złożyła życzenia dzieciom z okazji ich Święta, życzyła im, aby byli radośni i jak najdłużej pozostawali dziećmi.

   Na koniec  wszystkie dzieci otrzymały prezenty. Pani wicedyrektor podziękowała wszystkim za mile spędzony czas i rodziny   rozeszły się do domów, w radosnych nastrojach.

opracowała: Renata Grubka