Luty 2018

ZIMOWE SZALEŃSTWO

     Po długim czasie oczekiwania nastała prawdziwa zima. Drugi tydzień ferii dzieci spędziły na zimowym szaleństwie na śniegu. Było lepienie bałwanów, aniołki na śniegu, śnieżna bitwa,  a także wyścigi z górki na super szybkich ślizgach. Szaleństwa nie było końca. Właśnie takie ferie i  taką zimę dzieci kochają najbardziej!

GALERIA

Opracowała: Agnieszka Wykręt

………………………………………………………………………………..

WALENTYNKI

        To święto doskonale każdemu znane było także celebrowane w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci przybyły w tym dniu ubrane w ubranka w kolorze czerwonym co stworzyło typowo walentynkowy klimat w naszej grupie. Nasze świętowanie zaczęliśmy od wspólnych zabaw i tańców. Następnie odbyły się zajęcia kulinarne pod hasłem „Słodkie serduszka dla ukochanych”. Przedszkolaki wykonały ciasteczka dla swoich najbliższych. Każdy zabrał do swojego domu słodką walentynkę dla rodziców.

GALERIA

Opracowała: Agnieszka Wykręt

………………………………………………………………………………

Siostra Miłoszka, mama Robercika czytają dzieciom.

     Nasze przedszkole co tydzień odwiedzają wspaniali goście. W nowym roku gościliśmy już siostrę Miłoszka oraz mamusię Robercika. Dzieci były zachwycone wizytą oraz bajeczkami, jakie zostały im przeczytane.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie ! 😉

GALERIA

Opracowała : Joanna Harat

……………………………………………………………………………….

„Bajkowe Skarbki Śląska”  z wizytą w naszym przedszkolu

      12. lutego nasze przedszkole odwiedził teatrzyk „Bajkowe Skarbki Śląska” ze spektaklem pt. „Najcenniejszy skarb zimy”. Aktorzy zaktywizowali przedszkolaków, dzięki czemu dzieci mogły brać czynny udział w przedstawieniu. Stały się przez moment prawdziwymi aktorami 😉 Zainteresowanie Żabek w to, co dzieje się na scenie było tak samo intensywne na początku jak i na końcu spektaklu ; )

GALERIA

Opracowała : Joanna Harat

……………………………………………………………………………………..

Zimowe zabawy podczas ferii

My się zimy nie boimy 😉 Drugi tydzień ferii zaczęliśmy pełną parą. Zimowym szaleństwom nie było końca: zjazdy z górki na pazurki, aniołki ze śniegu, bitwa na śnieżki, zabawa na całego.

Ruch to zdrowie – o czym nasze Żabki wiedzą doskonale 😉

GALERIA

Opracowała : Joanna Harat