STYCZEŃ 2019

DZIEŃ BABCI  I DZIADKA

      Dnia 25 stycznia w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka. W podziękowaniu za ciepłe słowa i miłość, jaką Dziadkowie dają na co dzień swoim wnukom, dzieci z klasy pierwszej wraz z wychowawcą  Renatą Matusik przygotowały program artystyczny, a rodzice słodki poczęstunek.

CZYTAJ WIĘCEJ + GALERIA

……………………………………………………………………………………………….

CZEKOLADOWE SZALEŃSTWO

  Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie pierwszej klasy uczestniczyli w warsztatach czekoladowych polegających na wytwarzaniu własnych niepowtarzalnych tabliczek czekolady.

czytaj więcej + galeria

………………………………………………………………………………………..

   …………………………………………………………………………………………      Walentynki, czyli święto zakochanych, są w Polsce obchodzone 14 lutego. Wiele osób twierdzi, że nie jest to polski zwyczaj i rezygnuje z obchodzenia tego dnia. Tak naprawdę jednak jest to świetna okazja, aby wyznać komuś swoje uczucie i żeby spędzić trochę czasu w towarzystwie bliskiej osoby.

     Samorząd Uczniowski ogłasza, iż w dniach od 28.01.2019r. do 8.02.2019 r. będzie działała  w naszej szkole POCZTA WALENTYNKOWA!

    Do pudełka możecie wrzucać kartki, miłe wierszyki itp. Należy pamiętać, aby napisać imię oraz klasę odbiorcy. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich uczniów:) Walentynki zostaną rozdane 8.02.2019 roku (piątek).

   Dodatkową atrakcją, która świetnie się w tym przypadku sprawdzi, będzie fotobudka, która umożliwi zrobienie sobie wspólnego zdjęcia przez wszystkie zakochane pary i nie tylko.

  Samorząd Szkolny zadba o odpowiednie tło fotograficzne, idealnie podkreślające romantyczną atmosferę. Inną propozycją będą dodatkowe, zabawne gadżety, takie jak na przykład wąsy albo okulary. Osoby robiące sobie walentynkową fotografię na pewno z nich skorzystają.

Samorząd Szkolny z opiekunami

…………………………………………………………………………………………

Finał WOŚP

Już 27 raz grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a wraz z nią siedem wolontariuszek ze szkoły w Bujakowie. Celem było zbieranie pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Pomimo dużego mrozu, serca darczyńców były gorące co pozwoliło nam zebrać kwotę 5341,00zł. Bardzo dziękujemy.

Opracowała: Magdalena Haluch

………………………………………………………………………………………..

URODZINOWA KARTKA DLA MARIKI

            Samorząd Szkolny składa podziękowania wszystkim, którzy wsparli naszą akcję: „Kartka dla Mariki”. Udało nam się zebrać całkiem sporo kartek, w większości samodzielnie wykonanych, z cudownymi życzeniami dla dziewczynki. Bardzo nam miło, że uczniowie naszej szkoły mają w sobie mnóstwo empatii i współczucia i potrafią wspierać innych w trudnych sytuacjach życiowych

czytaj więcej + galeria

……………………………………………………………………………………….

Sprawozdanie z pracy Samorządu Szkolnego

w I półroczu

roku szkolnego 2018/19

          We wrześniu Samorząd Szkolny zorganizował akcję BohaterOn! Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem wychowawców, wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Powstańca”. W jej ramach samodzielnie zredagowali, a następnie wysłali – pocztą tradycyjną oraz elektroniczną, kilkadziesiąt kartek pocztowych do żyjących Powstańców Warszawskich.   CZYTAJ WIĘCEJ