CZERWIEC 2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017 / 2018

       W piątek, 22 czerwca zaczyna się czas wakacyjnego szaleństwa. Sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się po brzegi. Na tę uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście.

CZYTAJ WIĘCEJ

…………………………………………………………………………..

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

    21 czerwca spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, aby podsumować rok szkolny 2017/2018. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. W ramach szkolnego projektu „Osiągnąć Sukces” otrzymali oni z rąk pani Alicji Guzik i Anny Jarosz Indeksy.  GRATULUJEMY !

czytaj więcej + galeria

..…………………………………………………………………

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

..………………………………………………………………………….

ŚWIĘTO RODZINY I POKAZ TALENTÓW

     Każda okazja jest dobra, aby spotkać się i wspólnie spędzić czas. 16 czerwca uczniowie klas młodszych i grupa przedszkolna wraz wychowawcami i rodzicami spotkała się ,już po raz drugi, na boisku  LKS w Bujakowie, aby wspólnie świętować i bawić się.

czytaj więcej + galeria

..………………………………………………………………

WYCIECZKA  KLAS MŁODSZYCH DO INWAŁDU

     13.06.2018r. klasy I – III pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „ Kucyk” w Inwałdzie. Pogoda w tym dniu nie należała do wymarzonych, ale nie popsuła humorów. Autokar przywiózł dzieci na parking w Inwałdzie, gdzie czekał już kolejny pojazd – ciuchcia, która zabrała wszystkich na teren minizoo.

czytaj więcej + galeria

..………………………………………………………………………………

Wycieczka klasy VII do Krakowa

           6 czerwca 2018  roku uczniowie siódmej klasy w Bujakowie wraz ze swoimi opiekunami wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem tej wycieczki było zwiedzanie  Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema.

czytaj więcej + galeria

……………………………………………………………………….

SZKOLNY PROJEKT  KLAS MŁODSZYCH  ” TYDZIEŃ PROFILAKTYKI”

       W dniach 4 – 8.06.2018r. klasy I – III realizowały projekt „Tydzień profilaktyki, którego celem było promowanie postaw prozdrowotnych, proekologicznych, prospołecznych, uświadomienie problemu uzależnień, rozwijanie inteligencji emocjonalnej. Klasy codziennie  opracowywały zagadnienie dnia. Poniedziałek był dniem zielonym – tu ważna była ekologia. Uczniowie przypominali sobie zasady segregowania śmieci, tworzyli zielone obrazki i sadzili rośliny koło szkoły . We wtorek dominował kolor biały- w tym dniu  pielęgniarka – pani Regina Wandor odwiedziła klasy w celu przypomnienia podstawowych zasad higieny osobistej, omówiła tak ważne czynności, jak: mycie zębów, włosów, rąk, paznokci, korzystanie z toalety. Dzieci ćwiczyły również udzielanie pierwszej pomocy, korzystając z fantomów, jakie szkoła posiada dzięki Fundacji WOŚP.  czytaj więcej + galeria

…………………………………………………………………………..

NOWOŚCI!!

       Kiermasze książek w bibliotece cieszyły się ogromną popularnością. Poniżej prezentacja nowości, które udało się zakupić. Dziękujemy, bo to głównie Wasza zasługa i oczywiście zapraszamy ponownie w Nowym Roku Szkolnym.
Miłym akcentem jest również egzemplarz ” Wesela” S. Wyspiańskiego podpisany przez Prezydenta Andrzeja  Dudę – prezent w podziękowaniu za udział w Kampanii Narodowe Czytanie Wesela.

Opracowała: Sylwia Makuch