Marzec 2016

SAMORZĄD   SZKOLNY

Z  OPIEKUNAMI

OGŁASZAJĄ

KONKURS FOTOGRAFICZNY –   „WIOSNA  W  OBIEKTYWIE”

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

UWAGA! Na wszystkich uczestników czekają upominki 🙂

Na wszystkie pytania związane z konkursem odpowie p. Katarzyna Mieszczak lub p. Anna Homa.

………………………………………………………………………………..

Wiosenne sukcesy naszej szkoły…

       Uczennica klasy II gimnazjum Adrianna Wolny została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

     Uczeń klasy III gimnazjum Jan Szlagór uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Geografii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

     Uczennica klasy VI Francesca Crumb została Laureatką VII Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizowanego przez Zespól Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Bielsku Białej we współpracy ze Szkołą Języków Obcych Oxford Centra.

Dziękujemy i gratulujemy uczniom i ich nauczycielom

pani Helenie Sowińskiej-Wawak, Alicji Guzik i Elżbiecie Staszak.

…………………………………………………………………………

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

      Znudzeni długą zimą powitaliśmy wreszcie kalendarzową wiosnę. 21 marca Samorząd Szkolny ogłosił Dniem Wesołego Przebierańca. Zamiast pójść na wagary, na które i tak nikt się nie wybierał z uwagi na brzydką pogodę:), uczniowie szkoły w Bujakowie założyli śmieszne stroje i przebrania. Najbardziej podobały nam się symbole wiosny: biedronki, kwiatki, królowe wiosny a prym wiódł kolor zielony. Niezawodne okazały się klasy IV i VI szkoły podstawowej oraz II gimnazjum, w których uczniowie wykazali się kreatywnością, fajnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Mamy nadzieję, że od tej pory czekają nas tylko ciepłe i pogodne wiosenne dni…

Opracował: Samorząd Szkolny z opiekunami.

………………………………………………………………………………….

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 22.03.2016 tj. wtorek, o godzinie 17.00 odbędą się spotkania wychowawców          z rodzicami.

ZAPRASZAMY

……………………………………………………………………….

SZKOLNA ZBIÓRKA BATERII

     Członkowie Klubu Młodego Ekologa zapraszają wszystkich , którym leży na sercu stan naszego środowiska naturalnego do aktywnego przyłączenia się do szkolnej akcji zbiórki zużytych baterii.

    Baterie można wrzucać do specjalnych pojemników rozstawionych w różnych miejscach szkoły. Zbiórka ma formę konkursu międzyklasowego. Zwycięży klasa, która zbierze najwięcej kilogramów zużytych baterii. W związku z tym prosimy wrzucać do pojemników baterie opatrzone odpowiednim numerem klasy.

ulotka zbieraj z klasa

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NASZEJ AKCJI !!!

Opracował: Krzysztof Górowicz