Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

      W piątek, 22 czerwca zaczyna się czas wakacyjnego szaleństwa. Sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się po brzegi. Na tę uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście.

       Uczniowie klasy III G. po raz ostatni przygotowali program artystyczny, chcąc w ten sposób pożegnać się ze szkołą i na wesoło podziękować za wspólnie spędzone dziewięć lat. Cel został osiągnięty, gdyż widzowie ubawili się do łez.

       Potem przyszedł czas na refleksję, pożegnanie trzecioklasistów. Młodsi koledzy z klasy II g uświadomili im, jak szybko mija czas i trzeba się rozstać z przyjaciółmi, wychowawcą, nauczycielami. Już niedługo w ich życiu pojawią się nowi ludzie, inne miejsca i przeżycia.

 

      Następnie p. dyrektor pożegnała absolwentów, wręczyła im dyplomy, podziękowała za zaangażowanie, wkład pracy na rzecz klasy i szkoły oraz pogratulowała dobrych wyników. Wyróżnieni zostali również wszyscy uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce – tzw. świadectwo z biało-czerwonym paskiem.

 

  Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich udane i bezpieczne!