DZIEŃ BABCI I DZIADKA

      Dnia 25 stycznia w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka. W podziękowaniu za ciepłe słowa i miłość, jaką Dziadkowie dają na co dzień swoim wnukom, dzieci z klasy pierwszej wraz z wychowawcą  Renatą Matusik przygotowały program artystyczny, a rodzice słodki poczęstunek. W pierwszej części programu zebrani goście mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”, a w drugiej części popisy taneczne początkującej grupy tanecznej dzieci z klasy I i II, przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Borth – Mirochy. Występy naszych dzieci bardzo się podobały i wzruszały nie tylko zaproszonych gości, ale również obecnych dość licznie rodziców. Starania dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodyczami. Przemiłą niespodzianką było wręczenie wychowawcy kwiatów od zaproszonych gości w podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie uroczystości.

    Po zakończeniu programu artystycznego dzieci złożyły swoim bliskim życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane prezenty. Następnie Babcie i Dziadkowie  udali się do szkolnej stołówki na słodki poczęstunek. Uroczystość okazała się bardzo udana.

Opracowała: Renata Matusik